VLetenky

Washington s Turkish Airlines od 435 EUR

Capitol
Nesmierne pôvabné alegorické zátišia washingtonského Capitolu (foto: Mike D/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen východ USA v širšom okolí pôsobivého Washingtonu (D.C.) máte šancu odhaliť vďaka leteckej spoločnosti Turkish Airlines zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do Washingtonu sa predávajú za 435 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu. Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 10. januára do 20. marca 2015, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 31. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete počas uvedenej doby platnosti tarifu.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do metropoly Spojených štátov môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 18. marca s návratom z Washingtonu (IAD) dňa 25. marca 2015.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Washington za 435 EUR (18.03.-25.03.2015)
Viedeň – Washington za 445 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Washington za 453 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Washington za 12670 CZK (rezervácia v ČJ)

Low costová doprava po (východe) USA

Na trase medzi nikdy neutíchajúcim New Yorkom (NYC) a trošku pokojnejším Washingtonom, ale i ostatnými veľkomestami hlavne vo východnej partii Spojených štátov amerických, bude najekonomickejšou voľbou dopravy pravdepodobne nízkkonákladová autobusová spoločnosť Megabus (ceny cestovných lístkov pri nákupe v dostatočnom časovom predstihu začínajú na 1 USD). Mimochodom, zo samotného Washingtonu priamymi linkami Megabusu doputujete popri (NYC) aj do miest ako Atlanta, Baltimore, Philadelphia, Pittsburgh, Buffalo či Totonto.

0