VLetenky

Washington s Finnair od 442 EUR

Jefferson Memorial
Nesmierne fotogenický Thomas Jefferson Memorial vo Washingtone D.C. (foto: skeeze/Pixabay/CC0)

Nielen východ USA v širšom okolí pôsobivého Washingtonu (D.C.) máte možnosť odhaliť aj vďaka spoločnosti Finnair v spolupráci s partnermi z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do Washingtonu sú v predaji za 442 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu. Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 16. augusta 2015 do 26. júna 2016, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 18. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine cenu nájdete v obmedzenom množstve najmä v čase od začiatku septembra 2015 do konca marca 2016 (s výnimkou “zimných sviatkov”).

Príklad rezervácie obojsmernej letenky do metropoly Spojených štátov nech bude napr. odlet z Budapešti (BUD) dňa 5. septembra s návratom z Washingtonu (WAS) dňa 13. septembra 2015.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Washington za 442 EUR (05.09.-13.09.2015)
Budapešť – Washington za 469 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Washington za 12643 CZK (rezervácia v ČJ)

Low costová doprava po (východe) USA

Na trase medzi nikdy neutíchajúcim New Yorkom (NYC) a trošku pokojnejším Washingtonom, ale i ostatnými veľkomestami hlavne vo východnej partii Spojených štátov amerických, bude najekonomickejšou voľbou dopravy pravdepodobne nízkonákladová autobusová spoločnosť Megabus (ceny cestovných lístkov pri nákupe v dostatočnom časovom predstihu začínajú na 1 USD). Mimochodom, zo samotného Washingtonu priamymi linkami Megabusu doputujete popri (NYC) aj do miest ako Atlanta, Baltimore, Philadelphia, Pittsburgh, Buffalo či Totonto.

0