VLetenky

Washington s British Airways od 371 EUR

Washington
Zákutia amerického hlavného mesta Washington D.C. (foto: Wyn Van Devanter/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen východ USA v širšom okolí pôsobivého Washingtonu (D.C.) máte príležitosť objaviť aj vďaka ponuke spoločnosti British Airways v spolupráci s partnermi z aliancie Oneworld (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do amerického hlavného mesta Washington sa predávajú za 371 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Tarifné podmienky stanovujú cesty v čase 11.02.-22.03. a 01.04.-22.06.2016, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 12. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v období od polovice februára do konca júna 2016 (s výnimkou veľkonočného blackoutu).

Príklad rezervácie obojsmernej letenky do metropoly Spojených štátov nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 22. júna s návratom z Washingtonu (WAS) dňa 6. júla 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Washington za 371 EUR (22.06.-06.07.2016)
Viedeň – Washington za 378 EUR (rezervácia na webe dopravcu / manuálne zadanie)
Viedeň – Washington za 394 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Washington za 10593 CZK (rezervácia v ČJ)

Low costová doprava po (východe) USA

Na trase medzi nikdy neutíchajúcim New Yorkom (NYC) a trošku pokojnejším Washingtonom, ale i ostatnými veľkomestami hlavne vo východnej partii Spojených štátov amerických, bude najekonomickejšou voľbou dopravy pravdepodobne nízkonákladová autobusová spoločnosť Megabus (ceny cestovných lístkov pri nákupe v dostatočnom časovom predstihu začínajú na 1 USD). Mimochodom, zo samotného Washingtonu priamymi linkami Megabusu doputujete (popri NYC) aj do miest ako Atlanta, Baltimore, Philadelphia, Pittsburgh, Buffalo či Toronto.

0