VLetenky

Washington s Air France od 379 EUR

Capitol
Nesmierne pôvabné alegorické zákutia washingtonského Capitolu (foto: tpsdave/Pixabay/CC0)

Nielen východ USA v širšom okolí impresívneho Washingtonu (D.C.) máte šancu objaviť i zásluhou tarifu holdingu Air France-KLM v spolupráci s partnermi z aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do amerického hlavného mesta Washington sa predávajú za 379 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Tarifné podmienky určujú odlety v období od 12. januára do 9. marca 2016, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 25. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete počas uvedenej doby platnosti tarifu (t.j. s odletmi v uvedenom čase v priebehu prvého kvartálu roku 2016).

Príklad rezervácie obojsmernej letenky do metropoly Spojených štátov nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 1. marca s návratom z Washingtonu (WAS) dňa 15. marca 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Washington za 379 EUR (01.03.-15.03.2016)
Viedeň – Washington za 397 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Washington za 402 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Washington za 10798 CZK (rezervácia v ČJ)

Nízkonákladová doprava po (východe) USA

Na trase medzi nikdy nespiacom New Yorkom (NYC) a trochu kľudnejším Washingtonom, ale aj ostatnými veľkomestami najmä vo východnej časti Spojených štátov amerických, bude najekonomickejšou voľbou dopravy zrejme low costová autobusová spoločnosť Megabus (ceny cestovných lístkov pri kúpe v dostatočnom časovom predstihu začínajú na 1 USD). Mimochodom, zo samotného Washingtonu priamymi linkami Megabusu docestujete (popri NYC) i do miest ako Atlanta, Baltimore, Philadelphia, Pittsburgh, Buffalo či Toronto.

0