VLetenky

Washington DC so SAS Scandinavian Airlines od 375 EUR

Washington
Washington D.C. – Jefferson Memorial (foto: Nicolas Raymond/www.freestock.ca /Flickr/CC BY 2.0)

Nielen východ USA v širšom okolí pôsobivého Washingtonu (D.C.) máte šancu odhaliť i zásluhou spoločnosti SAS Scandinavian Airlines v spolupráci s partnermi zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do amerického hlavného mesta Washington sa dajú kúpiť za 375 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 21. marca do 28. mája 2017 (s ukončením ciest do 31.05.2017), min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc (max. dobu pobytu do 31. mája 2017) a predaj do 19. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do metropoly Spojených štátov nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 26. apríla s návratom z Washingtonu D.C. (WAS) dňa 2. mája 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Washington za 375 EUR (26.04.-02.05.2017)
Viedeň – Washington za 10423 CZK (rezervácia v ČJ)

Nízkonákladová doprava po (východe) USA

Na trase medzi nikdy nespiacim New Yorkom (NYC) a trochu kľudnejším Washingtonom, ale aj ostatnými veľkomestami najmä vo východnej časti Spojených štátov amerických, bude najekonomickejšou voľbou dopravy zrejme low costová autobusová spoločnosť Megabus (ceny cestovných lístkov pri kúpe v dostatočnom časovom predstihu začínajú na 1 USD). Mimochodom, zo samotného Washingtonu priamymi linkami Megabusu docestujete (popri NYC) i do miest ako Atlanta, Baltimore, Philadelphia, Pittsburgh, Buffalo či Toronto.

0