VLetenky

Washington DC s KLM od 383 EUR

Jefferson Memorial
Americký Washington D.C. v podobe fotogenického Jefferson Memorial (foto: 12019/Pixabay/CC0)

Nielen východ USA v širšom okolí pôsobivého Washingtonu (D.C.) máte šancu objaviť s holdingom Air France-KLM (z leteckej aliancie Sky Team) v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do amerického hlavného mesta Washington sa predávajú za 383 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 1. septembra 2018 do 31. januára 2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 13. júla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou (s odbavenou batožinou za príplatok 30 EUR).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas horeuvedenej doby platnosti tarifu (t.j. od začiatku septembra 2018 do konca januára 2019).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 6. septembra s návratom z amerického Washingtonu (WAS) dňa 19. septembra 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Washington za 383 EUR (06.09.-19.09.2018)

VIE-WAS
Viedeň, Rakúsko – Washington, USA (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Nízkonákladová doprava po (východe) USA

Na trase medzi nikdy neutíchajúcim New Yorkom (NYC) a trošku pokojnejším Washingtonom, ale aj ostatnými veľkomestami najmä vo východnej partii Spojených štátov amerických, bude najekonomickejšou voľbou dopravy pravdepodobne low costová autobusová spoločnosť Megabus (ceny cestovných lístkov pri nákupe v dostatočnom časovom predstihu začínajú na 1 USD). Mimochodom, zo samotného Washingtonu priamymi linkami Megabusu docestujete (popri NYC) i do miest ako Atlanta, Baltimore, Philadelphia, Pittsburgh, Buffalo či Toronto.

0