VLetenky

Washington DC s Condor Airlines od 490 EUR

Baltimore
Baltimore (Maryland) pri americkej metropole Washington (foto: Patrick Gillespie/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen východ USA v okolí Washingtonu (D.C.) máte možnosť odhaliť v priebehu letných prázdnin s ponukou leteckej spoločnosti Condor v spolupráci s partnermi (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do amerického hlavného mesta Washington sa predávajú za 490 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete vo veľmi obmedzenom množstve na konci augusta 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z Prahy (PRG) dňa 24. augusta (piatok) s návratom z Baltimore-Washington (BWI) dňa 1. septembra 2018 (sobota).

Rezervácia letenky:
Praha – Baltimore-Washington za 490 EUR (24.08.-01.09.2018 / piatok – sobota)

PRG-WAS
Praha, Česká republika – Washington, USA (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Nízkonákladová doprava po (východe) USA

Na trase medzi nikdy nespiacim New Yorkom (NYC) a trochu pokojnejším Washingtonom, ale aj ostatnými veľkomestami hlavne vo východnej časti Spojených štátov amerických, bude najekonomickejšou voľbou dopravy zrejme low costová autobusová spoločnosť Megabus (ceny cestovných lístkov pri kúpe v dostatočnom časovom predstihu začínajú na 1 USD). Mimochodom, zo samotného Washingtonu linkami Megabusu docestujete (popri Baltimore a NYC) i do miest ako Atlanta, Philadelphia, Pittsburgh, Buffalo či Toronto (aj ďalších na juhovýchode “Štátov”).

0