VLetenky

Washington DC s Condor Airlines od 340 EUR

Logan Circle
Štvrť Logan Circle v americkej metropole Washington (foto: David Mark/Pixabay/CC0)

Nielen východ USA v okolí Washingtonu (D.C.) máte príležitosť objavovať pri využití aktualizovanej ponuky nemeckej aerolinky Condor v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do amerického hlavného mesta Washington sa predávajú za 340 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas mája 2020 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z Prahy (PRG) dňa 23. mája s návratom z Baltimore-Washington (BWI) dňa 31. mája 2020.

Rezervácia letenky:
Praha – Baltimore-Washington za 340 EUR (23.05.-31.05.2020)

PRG-WAS
Praha, Česká republika – Washington, USA (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Nízkonákladová doprava po (východe) USA

Na trase medzi nikdy nespiacim New Yorkom (NYC) a trochu pokojnejším Washingtonom, ale aj ostatnými veľkomestami hlavne vo východnej časti Spojených štátov amerických, bude najekonomickejšou voľbou dopravy zrejme low costová autobusová spoločnosť Megabus (ceny cestovných lístkov pri kúpe v dostatočnom časovom predstihu začínajú na 1 USD). Mimochodom, zo samotného Washingtonu linkami Megabusu doputujete (popri Baltimore a NYC) i do miest ako Atlanta, Philadelphia, Pittsburgh, Buffalo či Toronto (aj ďalších na juhovýchode “Štátov”).

0

Add a Comment