VLetenky

Washington DC s Condor Airlines od 331 EUR

Adams Morgan
Populárna štvrť Adams Morgan v americkej metropole Washington (foto: Ted Eytan/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen východ USA v okolí Washingtonu (D.C.) máte šancu objaviť pri využití ponuky nemeckej aerolínie Condor v spolupráci s partnerskými spoločnosťami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do amerického hlavného mesta Washington sú v predaji za 331 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas septembra 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z Prahy (PRG) dňa 18. septembra s návratom z Baltimore-Washington (BWI) dňa 25. septembra 2019.

Rezervácia letenky:
Praha – Baltimore-Washington za 331 EUR (18.09.-25.09.2019)

PRG-WAS
Praha, Česká republika – Washington, USA (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Nízkonákladová doprava po (východe) USA

Na trase medzi nikdy neutíchajúcim New Yorkom (NYC) a trošku kľudnejším Washingtonom, ale aj ostatnými veľkomestami najmä vo východnej partii Spojených štátov amerických, bude najekonomickejšou voľbou dopravy pravdepodobne low costová autobusová spoločnosť Megabus (ceny cestovných lístkov pri nákupe v dostatočnom časovom predstihu začínajú na 1 USD). Mimochodom, zo samotného Washingtonu linkami Megabusu doputujete (popri Baltimore a NYC) aj do miest ako Atlanta, Philadelphia, Pittsburgh, Buffalo či Toronto (i ďalších na juhovýchode “Štátov”).

0

Add a Comment