VLetenky

Washington DC s Condor Airlines od 280 EUR

Baltimore
Baltimore (Maryland) so svojím Inner Harbor (foto: Oldlinestate/Wikimedia Commons/CC0)

Nielen východ USA v okolí pôsobivého Washingtonu (D.C.) máte príležitosť odhaliť (na začiatku leta) s ponukou spoločnosti Condor v spolupráci s partnermi (s odletom z Prahy a z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Washingtonu kúpite za 280 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla. V cene 310 EUR možno letieť aj z viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve v čase od začiatku mája do konca júna 2017 s predajom do aktualizácie tarifu (do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Spojených štátov nech poslúži odlet z Prahy (PRG) dňa 24. mája s návratom z Baltimore-Washington (BWI) dňa 3. júna 2017 (za 280 EUR).

Iným príkladom rezervácie spiatočnej letenky do USA môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 18. júna s návratom z Baltimore-Washington (BWI) dňa 26. júna 2017 (za 310 EUR).

Rezervácia letenky:
Praha – Baltimore-Washington za 280 EUR (24.05.-04.06.2017)
Viedeň – Baltimore-Washington za 310 EUR (18.06.-26.06.2017)

Nízkonákladová doprava po (východe) USA

Na trase medzi nikdy neutíchajúcim New Yorkom (NYC) a trošku pokojnejšími Washingtonom, ale i ostatnými veľkomestami najmä vo východnej partii Spojených štátov amerických, bude najekonomickejšou voľbou dopravy pravdepodobne low costová autobusová spoločnosť Megabus (ceny cestovných lístkov pri nákupe v dostatočnom časovom predstihu začínajú na 1 USD). Mimochodom, zo samotného Washingtonu linkami Megabusu doputujete (popri Baltimore a NYC) aj do miest ako Atlanta, Philadelphia, Pittsburgh, Buffalo či Toronto (aj ďalších na juhovýchode “Štátov”).

0