VLetenky

Washington DC s Condor Airlines od 270 EUR

U Street
Fotogenická U Street v americkej metropole Washington (foto: Ted Eytan/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen východ USA v okolí Washingtonu (D.C.) máte príležitosť objaviť vďaka (aktualizovanej) ponuke nemeckej aerolínie Condor v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do amerického hlavného mesta Washington sú v predaji za 270 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla pri uplatnení promokódu “TRAVELTHEWORLD50” oprávňujúceho na zľavu 50 EUR zo základnej ceny 320 EUR (na webe aerolinky).

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas mája 2020 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z Prahy (PRG) dňa 23. mája s návratom z Baltimore-Washington (BWI) dňa 31. mája 2020.

Rezervácia letenky:
Praha – Baltimore-Washington za 270 EUR (23.05.-31.05.2020 / s kupónom “TRAVELTHEWORLD50”)
Pozn.: Základná cena 320 EUR pred zľavou

PRG-WAS
Praha, Česká republika – Washington, USA (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Nízkonákladová doprava po (východe) USA

Na trase medzi nikdy neutíchajúcim New Yorkom (NYC) a trošku kľudnejším Washingtonom, ale aj ostatnými veľkomestami hlavne vo východnej partii Spojených štátov amerických, bude najekonomickejšou voľbou dopravy pravdepodobne low costová autobusová spoločnosť Megabus (ceny cestovných lístkov pri nákupe v dostatočnom časovom predstihu začínajú na 1 USD). Mimochodom, zo samotného Washingtonu linkami Megabusu doputujete (popri Baltimore a NYC) aj do miest ako Atlanta, Philadelphia, Pittsburgh, Buffalo či Toronto (i ďalších na juhovýchode „Štátov“).

0