VLetenky

Washington DC s Air France od 385 EUR

Capitol
United States Capitol, Capitol Hill, Washington D.C. (foto: Vinoth Chandar/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen východ USA v širšom okolí impresívneho Washingtonu (D.C.) máte šancu odhaliť vďaka spoločnosti Air France (z leteckej aliancie Sky Team) v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do amerického hlavného mesta Washington sa predávajú za 385 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku novembra 2018 do konca apríla 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 1. novembra (štvrtok) s návratom z amerického Washingtonu (WAS) dňa 12. novembra 2018 (pondelok).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Washington za 385 EUR (01.11.-12.11.2018 / štvrtok – pondelok)

VIE-WAS
Viedeň, Rakúsko – Washington, USA (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Nízkonákladová doprava po (východe) USA

Na trase medzi nikdy nespiacim New Yorkom (NYC) a trochu kľudnejším Washingtonom, ale aj ostatnými veľkomestami hlavne vo východnej časti Spojených štátov amerických, bude najekonomickejšou voľbou dopravy zrejme low costová autobusová spoločnosť Megabus (ceny cestovných lístkov pri kúpe v dostatočnom časovom predstihu začínajú na 1 USD). Mimochodom, zo samotného Washingtonu priamymi linkami Megabusu doputujete (popri NYC) i do miest ako Atlanta, Baltimore, Philadelphia, Pittsburgh, Buffalo či Toronto.

0