VLetenky

Vladivostok s S7 Airlines od 415 EUR

Vladivostok
Tichomorský záliv Zlatý roh a Vladivostok (foto: Russian.dissident/Wikimedia Commons/CC0)

K absolvovaniu (nielen veľkonočného) leteckého výletu do pacifického Vladivostoku by Vám mohla padnúť vhod ponuka spoločnosti S7 Airlines z aliancie Oneworld (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do ruského Vladivostoku na pobreží Pacifiku sa predávajú za 415 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú max. dobu pobytu 290 dní a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu marca a apríla 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 30. marca (piatok) s návratom z ruského Vladivostoku (VVO) dňa 7. apríla 2018 (sobota).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Vladivostok za 415 EUR (30.03.-07.04.2018 / piatok – sobota)

VIE-VVO

Vladivostok

Pozoruhodný 600-tisícový Vladivostok, rozprestierajúci sa na pobreží Pacifiku, Vás očakáva v relatívnej “blízkosti” (na ruské pomery) hraníc s Čínou a Severnou Kóreou. Pravidelná lodná doprava prepája najľudnatejšie mesto ruského “Ďalekého východu” i s východoázijskými štátmi ako Južná Kórea a Japonsko. Vladivostok leží “v železničnej terminológii” na záverečnom 9289. kilometri (8 dní trvajúcej) Transsibírskej magistrály (za nultý km sa považuje Jaroslavská stanica v Moskve).

0