VLetenky

Vladivostok s Qatar Airways od 518 EUR

Vladivostok
Tichomorský Vladivostok – Ruský most na Ruský ostrov (foto: Evgen2907/Pixabay/CC0)

K uskutočneniu (nielen letného) leteckého výletu do pacifického Vladivostoku by sa Vám mohla hodiť ponuka leteckej spoločnosti Qatar Airways (Oneworld) v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do ruského Vladivostoku na pobreží Pacifiku sú v predaji za 518 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 04.02.-20.03. a 21.04.-30.06.2020, min. dobu pobytu 4 dni, max. dobu pobytu 2 mesiace a predaj do 31. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu mája a júna 2020.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 30. júna s návratom z ruského Vladivostoku (VVO) dňa 14. júla 2020.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Vladivostok za 518 EUR (30.06.-14.07.2020)

VIE-VVO

Viedeň, Rakúsko – Vladivostok, Rusko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Vladivostok

Pozoruhodný 600-tisícový Vladivostok, rozkladajúci sa na pobreží Pacifiku, Vás čaká v relatívnej “blízkosti” (na ruské pomery) hraníc s Čínou a Severnou Kóreou. Pravidelná lodná doprava prepája najľudnatejšie mesto ruského “Ďalekého východu” aj s východoázijskými štátmi ako Južná Kórea a Japonsko. Vladivostok leží “v železničnej terminológii” na záverečnom 9289. kilometri (8 dní trvajúcej) Transsibírskej magistrály (za nultý km sa pokladá Jaroslavská stanica v Moskve).

0

Add a Comment