VLetenky

Viktóriine vodopády s Virgin Atlantic od 511 EUR

Viktóriine vodopády
Victoria Falls na africkej veľrieke Zambezi (foto: Philipp Schäufele/Wikimedia Commons/CC BY-SA 1.0)

Nielen monumentálne Viktóriine vodopády máte šancu uvidieť pri využití ponuky leteckej spoločnosti Virgin Atlantic v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do mesta Livingstone (Zambia) sa predávajú za 511 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky tarifu:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 26. septembra do 11. decembra 2019, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 28. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v priebehu novembra 2019.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie letenky ku Victoria Falls môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 10. novembra s návratom z Livingstone (LVI) dňa 18. novembra 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Livingstone (Zambia) za 511 EUR (10.11.-18.11.2019)

VIE-LVI
Viedeň, Rakúsko – Livingstone, Zambia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Viktóriine vodopády

K najkúzelnejším miestam Afriky patria fascinujúce Viktóriine vodopády, položené na hranici Zambie a Zimbabwe. Pozoruhodné Livingstone na území Zambie (pomenované po škótskom objaviteľovi tohto divu sveta menom David Livingstone), prepája impresívne pôsobiaci most s neďalekým Victoria Falls, rovnomenným mestom na zimbabwianskej strane “waterfalls”.

Fantastické Viktóriine vodopády Vás očakávajú na rieke Zambezi – zhruba 100 km od miesta, kde sa stretávajú hranice štyroch afrických štátov – Zambie, Zimbabwe, Juhoafrickej republiky a Namíbie. Neskutočnú krásu celej tejto skvelej oblasti možno oceniť aj z pôsobivých vyhliadkových letov. V blízkom okolí naďabíte taktiež na niekoľko úžasných národných parkov.

0

Add a Comment