VLetenky

Viktóriine vodopády s Virgin Atlantic od 491 EUR

Viktóriine vodopády
Fotogenické “Victoria Falls” na africkom veľtoku Zambezi (foto: Martina Sauer/Pixabay/CC0)

Nielen monumentálne Viktóriine vodopády máte príležitosť uvidieť pri využití ponuky leteckej spoločnosti Virgin Atlantic v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do mesta Livingstone (Zambia) sú v predaji za 491 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky tarifu:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 1. februára do 28. marca 2019, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 7. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine cenu nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu (t.j. počas februára a marca 2019)

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie letenky ku Viktóriiným vodopádom nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 6. februára s návratom z Livingstone (LVI) dňa 20. februára 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Livingstone (Zambia) za 491 EUR (06.02.-20.02.2019)

VIE-LVI
Viedeň, Rakúsko – Livingstone, Zambia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Viktóriine vodopády

K najkúzelnejším miestam Afriky patria fascinujúce Viktóriine vodopády, položené na hranici Zambie a Zimbabwe. Pozoruhodné Livingstone na území Zambie (nazvaného po škótskom objaviteľovi tohto divu sveta menom David Livingstone), prepája impresívne pôsobiaci most s neďalekým Victoria Falls, rovnomenným mestom na zimbabwianskej strane “waterfalls”.

Fantastické Viktóriine vodopády Vás očakávajú na rieke Zambezi – zhruba 100 km od miesta, kde sa stretávajú hranice štyroch afrických štátov – Zambie, Zimbabwe, Juhoafrickej republiky a Namíbie. Neskutočnú krásu celej tejto skvelej oblasti možno oceniť aj z pôsobivých vyhliadkových letov. V blízkom okolí narazíte taktiež na niekoľko úžasných národných parkov.

0