VLetenky

Viktóriine vodopády s Qatar Airways od 533 EUR

Viktóriine vodopády
Fotogenické Victoria Falls na africkej veľrieke Zambezi (foto: Nicholas James/Pexels/CC0)

Nielen monumentálne Viktóriine vodopády máte príležitosť spoznať vďaka ponuke leteckej spoločnosti Qatar Airways (z aliancie Oneworld) v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do mesta Livingstone (Zambia) sa dajú kúpiť za 533 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky tarifu:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 20.02.-26.03., 14.04.-14.07. a 01.08.2020-20.02.2021, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 2 mesiace a predaj do 24. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie letenky ku Victoria Falls môže byť byť odlet z Viedne (VIE) dňa 4. marca s návratom z Livingstone (LVI) dňa 18. marca 2020.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Livingstone (Zambia) za 533 EUR (04.03.-18.03.2020)

VIE-LVI
Viedeň, Rakúsko – Livingstone, Zambia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Viktóriine vodopády

K najčarovnejším miestam Afriky patria fantastické Viktóriine vodopády, situované na hranici Zambie a Zimbabwe. Pozoruhodné Livingstone na území Zambie (pomenované po škótskom objaviteľovi tohto divu sveta menom David Livingstone), prepája impresívne pôsobiaci most s neďalekým Victoria Falls, rovnomenným mestom na zimbabwianskej strane “waterfalls”.

Fascinujúce Viktóriine vodopády Vás čakajú na rieke Zambezi – približne 100 km od miesta, kde sa pretínajú hranice štyroch afrických štátov – Zambie, Zimbabwe, Juhoafrickej republiky a Namíbie. Neuveriteľnú krásu celej tejto úžasnej oblasti možno oceniť aj z pôsobivých vyhliadkových letov. V blízkom okolí natrafíte takisto na niekoľko skvelých národných parkov.

0

Add a Comment