VLetenky

Viktóriine vodopády s Qatar Airways od 478 EUR

Viktóriine vodopády
Fotogenické Victoria Falls na africkej veľrieke Zambezi (foto: Bgabel/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Nielen monumentálne Viktóriine vodopády máte príležitosť uvidieť pri využití ponuky spoločnosti Qatar Airways (z leteckej aliancie Oneworld) v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do mesta Livingstone (Zambia) sa dajú kúpiť za 478 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky tarifu:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 27. februára 2020 do 26. februára 2021, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 2 mesiace a predaj do 4. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie letenky ku Victoria Falls môže byť byť odlet z Prahy (PRG) dňa 9. marca s návratom z Livingstone (LVI) dňa 24. marca 2020.

Rezervácia letenky:
Praha – Livingstone (Zambia) za 478 EUR (09.03.-24.03.2020)

PRG-LVI
Praha, Česko – Livingstone, Zambia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Viktóriine vodopády

K najkúzelnejším miestam Afriky patria fascinujúce Viktóriine vodopády, položené na hranici Zambie a Zimbabwe. Pozoruhodné Livingstone na území Zambie (nazvané po škótskom objaviteľovi tohto divu sveta menom David Livingstone), prepája impresívne pôsobiaci most s neďalekým Victoria Falls, rovnomenným mestom na zimbabwianskej strane “waterfalls”.

Fantastické Viktóriine vodopády Vás očakávajú na rieke Zambezi – zhruba 100 km od miesta, kde sa stretávajú hranice štyroch afrických štátov – Zambie, Zimbabwe, Juhoafrickej republiky a Namíbie. Neskutočnú krásu celej tejto úžasnej oblasti možno oceniť i z pôsobivých vyhliadkových letov. V blízkom okolí narazíte taktiež na niekoľko úžasných národných parkov.

0

Add a Comment