VLetenky

Viktóriine vodopády s Qatar Airways od 456 EUR

Viktóriine vodopády
Fotogenické Victoria Falls na africkej veľrieke Zambezi (foto: Joachim Huber/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen monumentálne Viktóriine vodopády máte príležitosť spoznať pri využití ponuky spoločnosti Qatar Airways (z aliancie Oneworld) v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do mesta Livingstone (Zambia) kúpite za 456 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky tarifu:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 29.05.-15.12.2020, 03.01.-10.02. a 15.02.-31.03.2021, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 2 mesiace a predaj do 31. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od januára do marca 2021.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky ku Victoria Falls nech poslúži odlet z Prahy (PRG) dňa 2. februára s návratom z Livingstone (LVI) dňa 16. februára 2021.

Rezervácia letenky:
Praha – Livingstone (Zambia) za 456 EUR (02.02.-16.02.2021)

PRG-LVI
Praha, Česko – Livingstone, Zambia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Viktóriine vodopády

K najkúzelnejším miestam Afriky patria fascinujúce Viktóriine vodopády, položené na hranici Zambie a Zimbabwe. Pozoruhodné Livingstone na území Zambie (pomenované po škótskom „objaviteľovi“ tohto divu sveta menom David Livingstone), prepája impresívne pôsobiaci most s neďalekým Victoria Falls, rovnomenným mestom na zimbabwianskej strane “waterfalls”.

Fantastické Viktóriine vodopády Vás očakávajú na rieke Zambezi – približne 100 km od miesta, kde sa stretávajú hranice štyroch afrických štátov – Zambie, Zimbabwe, Juhoafrickej republiky a Namíbie. Neskutočnú krásu celej tejto úžasnej oblasti možno oceniť i z pôsobivých vyhliadkových letov. V blízkom okolí naďabíte rovnako na niekoľko skvelých národných parkov.

0