VLetenky

Viktóriine vodopády s Lufthansou od 581 EUR

Viktóriine vodopády
Neuveriteľne fotogenické Viktóriine vodopády a Zambezi (foto: Jorge Láscar/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen magické Viktóriine vodopády možno uvidieť v geniálnej Zambii vďaka zaujímavému tarifu leteckej spoločnosti Lufthansa v spolupráci s partnermi zo Star Alliance (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do Livingstone v Zambii sú v predaji za 581 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho letiska. Tarifné podmienky určujú odlety v čase 30.12.-24.06. a 01.09.-19.12., min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve v čase od mája 2015 do februára 2016.

Príkladom rezervácie letenky ku Viktóriiným vodopádom môže byť odlet z Budapešti (BUD) dňa 1. februára s návratom zo zambijského Livingstone (LVI) dňa 14. februára 2016.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Livingstone za 581 EUR (01.02.-14.02.2016)

Viktóriine vodopády

K najčarovnejším miestam Afriky sa radia fantastické Viktóriine vodopády, situované na hranici Zambie a Zimbabwe. Pozoruhodné Livingstone na území Zambie (pomenovanom po škótskom objaviteľovi tohto divu sveta menom David Livingstone), spája impresívne pôsobiaci most s neďalekým Victoria Falls, rovnomenným mestom na zimbabwianskej strane “waterfalls”.

Fascinujúce Viktóriine vodopády Vás čakajú na rieke Zambezi – približne 100 km od miesta, kde “si podávajú ruky” hranice štyroch afrických štátov – Zambie, Zimbabwe, Juhoafrickej republiky a Namíbie. Neuveriteľná krása celej tejto úžasnej oblasti sa dá oceniť i z pôsobivých vyhliadkových letov. V blízkom okolí natrafíte taktiež na niekoľko skvelých národných parkov.

0