VLetenky

Viktóriine vodopády s Lufthansou od 497 EUR

Viktóriine vodopády
Fotogenické Victoria Falls na africkej veľrieke Zambezi (foto: John Walker/Wikimedia Commons/CC0)

Nielen monumentálne Viktóriine vodopády máte možnosť uvidieť vďaka ponuke leteckej spoločnosti Lufthansa zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do mesta Victoria Falls (Zimbabwe) sú v predaji za 497 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky tarifu:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 27. marca do 20. júna 2022, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) od apríla do júna 2022.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie letenky ku Viktóriiným vodopádom nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 5. apríla s návratom z Victoria Falls (VFA) dňa 20. apríla 2022.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Victoria Falls za 497 EUR (05.04.-20.04.2022)

VIE-VFA
Viedeň, Rakúsko – Victoria Falls, Zimbabwe (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Viktóriine vodopády

K najčarovnejším miestam Afriky sa zaraďujú fantastické Viktóriine vodopády, situované na hranici Zimbabwe a Zambie (ich návšteva ekonomickejšie vychádza práve zo Zimbabwe). Victoria Falls, rovnomenné mesto na zimbabwianskej strane tohto „divu sveta“, spája most s Livingstone na území Zambie (nazvanom po škótskom objaviteľovi tohto divu sveta menom David Livingstone).

Fascinujúce Viktóriine vodopády Vás očakávajú na rieke Zambezi – približne 100 km od miesta, kde sa pretínajú hranice štyroch afrických krajín – Zambie, Zimbabwe, Juhoafrickej republiky a Namíbie. Neskutočnú krásu celej tejto úžasnej oblasti možno oceniť i z pôsobivých vyhliadkových letov. V blízkom okolí narazíte aj na niekoľko skvelých národných parkov.

0