VLetenky

Viktóriine vodopády s Kenya Airways od 560 EUR

Viktóriine vodopády
Fotogenické Victoria Falls na africkej veľrieke Zambezi (foto: Carine06/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen monumentálne Viktóriine vodopády máte šancu spoznať v rámci ponuky leteckej spoločnosti Kenya Airways v spolupráci s partnerskými Air France-KLM z aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do mesta Livingstone (Zambia) sú v predaji za 560 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky tarifu:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 28.10.-15.12.2019 a 01.01.-30.06.2020, min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 28. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od januára do júna 2020.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie letenky ku Victoria Falls môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 14. januára s návratom z Livingstone (LVI) dňa 28. januára 2020.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Livingstone (Zambia) za 560 EUR (14.01.-28.01.2020)

VIE-LVI
Viedeň, Rakúsko – Livingstone, Zambia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Viktóriine vodopády

K najčarovnejším miestam Afriky patria fantastické Viktóriine vodopády, situované na hranici Zambie a Zimbabwe. Pozoruhodné Livingstone na území Zambie (pomenované po škótskom objaviteľovi tohto divu sveta menom David Livingstone), prepája impresívne pôsobiaci most s neďalekým Victoria Falls, rovnomenným mestom na zimbabwianskej strane “waterfalls”.

Fascinujúce Viktóriine vodopády Vás čakajú na rieke Zambezi – približne 100 km od miesta, kde sa pretínajú hranice štyroch afrických štátov – Zambie, Zimbabwe, Juhoafrickej republiky a Namíbie. Neuveriteľná krása celej tejto úžasnej oblasti sa dá oceniť i z pôsobivých vyhliadkových letov. V blízkom okolí natrafíte takisto na niekoľko skvelých národných parkov.

0

Add a Comment