VLetenky

Viktóriine vodopády s Kenya Airways od 547 EUR

Viktóriine vodopády
Victoria Falls na africkej veľrieke Zambezi (foto: Ahmedomarsayd/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Nielen monumentálne Viktóriine vodopády máte príležitosť uvidieť s ponukou leteckej spoločnosti Kenya Airways v spolupráci s partnerskými Air France-KLM z aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do mesta Victoria Falls (Zimbabwe) sa dajú kúpiť za 547 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky tarifu:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 13.05.-30.06., 16.08.-15.12.2022 a 01.01.-31.03.2023, min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu novembra 2022.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky ku Viktóriiným vodopádom nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 20. novembra s návratom z Victoria Falls (VFA) dňa 2. decembra 2022.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Victoria Falls za 547 EUR (20.11.-02.12.2022)

VIE-VFA
Viedeň, Rakúsko – Victoria Falls, Zimbabwe (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Viktóriine vodopády

K najčarovnejším miestam Afriky sa zaraďujú fantastické Viktóriine vodopády, situované na hranici Zimbabwe a Zambie (ich návšteva ekonomickejšie vychádza práve zo Zimbabwe). Victoria Falls, rovnomenné mesto na zimbabwianskej strane tohto divu sveta, spája most s Livingstone na území Zambie (pomenovanom po škótskom objaviteľovi tohto divu sveta menom David Livingstone).

Fascinujúce Viktóriine vodopády Vás očakávajú na rieke Zambezi – približne 100 km od miesta, kde sa pretínajú hranice štyroch afrických krajín – Zambie, Zimbabwe, Juhoafrickej republiky a Namíbie. Neskutočnú krásu celej tejto úžasnej oblasti možno oceniť aj z pôsobivých vyhliadkových letov. V blízkom okolí natrafíte aj na niekoľko skvelých národných parkov.

0