VLetenky

Viktóriine vodopády s Kenya Airways od 514 EUR

Viktóriine vodopády
Fotogenické Victoria Falls na africkej veľrieke Zambezi (foto: londonexpat/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen monumentálne Viktóriine vodopády máte príležitosť uvidieť v rámci ponuky spoločnosti Kenya Airways v spolupráci s partnerskými Air France-KLM z aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do mesta Livingstone (Zambia) sa dajú kúpiť za 514 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky tarifu:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 19.02.-30.06. a 16.08.-15.12.2021, min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od septembra do novembra 2021.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie letenky ku Victoria Falls môže byť byť odlet z Viedne (VIE) dňa 25. septembra s návratom z Livingstone (LVI) dňa 10. októbra 2021.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Livingstone (Zambia) za 514 EUR (25.09.-10.10.2021)

VIE-LVI
Viedeň, Rakúsko – Livingstone, Zambia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Viktóriine vodopády

K najčarovnejším miestam Afriky patria fantastické Viktóriine vodopády, situované na hranici Zambie a Zimbabwe. Pozoruhodné Livingstone na území Zambie (nazvané po škótskom objaviteľovi tohto divu sveta menom David Livingstone), prepája impresívne pôsobiaci most s neďalekým Victoria Falls, rovnomenným mestom na zimbabwianskej strane “waterfalls”.

Fascinujúce Viktóriine vodopády Vás čakajú na rieke Zambezi – približne 100 km od miesta, kde sa pretínajú hranice štyroch afrických štátov – Zambie, Zimbabwe, Juhoafrickej republiky a Namíbie. Nesmiernu krásu celej tejto úžasnej oblasti možno oceniť aj z pôsobivých vyhliadkových letov. V blízkom okolí narazíte takisto na niekoľko skvelých národných parkov.

0