VLetenky

Viktóriine vodopády s Ethiopian Airlines od 535 EUR

Viktóriine vodopády
Neskutočne fotogenické Viktóriine vodopády a veľrieka Zambezi (foto: i_pinz/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen dramatické africké Viktóriine vodopády máte možnosť vzhliadnuť pri využití ponuky leteckej spoločnosti Ethiopian Airlines zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do mesta Victoria Falls (Zimbabwe) sa predávajú za 535 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky tarifu:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 01.04.-30.06. a 01.12.-15.12.2017, min. dobu pobytu 4 dni, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie letenky ku Viktóriiným vodopádom môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 5. apríla s návratom z Victoria Falls (VFA) dňa 18. apríla 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Victoria Falls za 535 EUR (05.04.-18.04.2017)
Viedeň – Victoria Falls za 15348 CZK (rezervácia v ČJ)

Viktóriine vodopády

K najkúzelnejším miestam Afriky sa radia fascinujúce Viktóriine vodopády, položené na hranici Zimbabwe a Zambie. Ich návšteva ekonomickejšie vychádza práve zo Zimbabwe. Victoria Falls, rovnomenné mesto na zimbabwianskej strane “waterfalls”, spája most s Livingstone na území Zambie (nazvanom po škótskom objaviteľovi tohto divu sveta menom David Livingstone).

Fantastické Viktóriine vodopády Vás čakajú na rieke Zambezi – zhruba 100 km od miesta, kde “si podávajú ruky” hranice štyroch afrických krajín – Zambie, Zimbabwe, Juhoafrickej republiky a Namíbie. Neuveriteľnú krásu celej tejto skvelej oblasti možno oceniť i z impresívnych vyhliadkových letov. V blízkom okolí natrafíte aj na niekoľko úžasných národných parkov.

0