VLetenky

Viktóriine vodopády s British Airways od 391 EUR

Viktóriine vodopády
“Victoria Falls” na africkej veľrieke Zambezi (foto: Kuroiniisan/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Nielen monumentálne Viktóriine vodopády máte šancu uvidieť pri využití ponuky spoločnosti British Airways (Oneworld) v spolupráci s miestnymi partnerskými aerolíniami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do mesta Livingstone (Zambia) sa dajú kúpiť za 391 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky tarifu:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 09.01.-27.03. a 10.09.-14.12.2018, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 4. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu februára a od polovice septembra do konca novembra 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie letenky ku Viktóriiným vodopádom môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 21. februára s návratom z Livingstone (LVI) dňa 7. marca 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Livingstone (Zambia) za 391 EUR (21.02.-07.03.2018)

VIE-LVI

Viktóriine vodopády

K najkúzelnejším miestam Afriky patria fascinujúce Viktóriine vodopády, položené na hranici Zambie a Zimbabwe. Pozoruhodné Livingstone na území Zambie (pomenované po škótskom objaviteľovi tohto divu sveta menom David Livingstone), spája impresívne pôsobiaci most s neďalekým Victoria Falls, rovnomenným mestom na zimbabwianskej strane “waterfalls”.

Fantastické Viktóriine vodopády Vás očakávajú na rieke Zambezi – zhruba 100 km od miesta, kde sa stretávajú hranice štyroch afrických štátov – Zambie, Zimbabwe, Juhoafrickej republiky a Namíbie. Neskutočnú krásu celej tejto skvelej oblasti možno oceniť aj z pôsobivých vyhliadkových letov. V blízkom okolí naďabíte takisto na niekoľko úžasných národných parkov.

0