VLetenky

Viktóriine vodopády s British Airways od 378 EUR

Viktóriine vodopády
Fotogenické “Victoria Falls” na africkej veľrieke Zambezi (foto: Carine06/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen monumentálne Viktóriine vodopády máte príležitosť spoznať pri využití ponuky spoločnosti British Airways (Oneworld) v spolupráci s miestnymi partnerskými aerolinkami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do mesta Livingstone (Zambia) sú v predaji za 378 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky tarifu:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 09.01.-27.03. a 10.09.-14.12.2018, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 10. apríla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od polovice septembra do konca novembra 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie letenky ku Viktóriiným vodopádom nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 23. októbra s návratom z Livingstone (LVI) dňa 7. novembra 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Livingstone (Zambia) za 378 EUR (23.10.-07.11.2018)

VIE-LVI
Viedeň, Rakúsko – Livingstone, Zambia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Viktóriine vodopády

K najčarovnejším miestam Afriky patria fantastické Viktóriine vodopády, situované na hranici Zambie a Zimbabwe. Pozoruhodné Livingstone na území Zambie (nazvaného po škótskom objaviteľovi tohto divu sveta menom David Livingstone), spája impresívne pôsobiaci most s neďalekým Victoria Falls, rovnomenným mestom na zimbabwianskej strane “waterfalls”.

Fascinujúce Viktóriine vodopády Vás čakajú na rieke Zambezi – približne 100 km od miesta, kde sa stretávajú hranice štyroch afrických štátov – Zambie, Zimbabwe, Juhoafrickej republiky a Namíbie. Neuveriteľnú krásu celej tejto úžasnej oblasti možno oceniť i z pôsobivých vyhliadkových letov. V blízkom okolí natrafíte takisto na niekoľko skvelých národných parkov.

0