VLetenky

Vietnamský ostrov Phu Quoc s Emirates od 618 EUR

Phú Quốc
Malebný vietnamský tropický “ostrovček” Phu Quoc na juhozápade (foto: snowflakegirl/Flickr/CC BY 2.0)

Na návštevu idylického juhovietnamského súostrovia Phu Quoc zvádza ponuka leteckej spoločnosti Emirates v spolupráci s partnermi (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky na ostrov Phu Quoc v oblasti južného Vietnamu sa predávajú za 618 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Tarifné podmienky stanovujú odlety do 30. júna 2016, min. dobu pobytu 4 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 4 mesiace a predaj do 2. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu hladinu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu apríla a mája 2016.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. byť odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 11. apríla a návrat z vietnamského Phu Quoc (PQC) dňa 26. apríla 2016.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Phu Quoc za 618 EUR (11.04.-26.04.2016)
Budapešť – Phu Quoc za 647 EUR (rezervácia v SJ / manuálne zadanie)
Budapešť – Phu Quoc za 17633 CZK (rezervácia v ČJ)

Súostrovie Phu Quoc

Nádherný tropický ostrov Phu Quoc nájdete na úplnom juhu impresívneho Vietnamu, v geniálnej oblasti majestátneho Thajského zálivu v relatívne neveľkej vzdialenosti od hranice so susednou Kambodžou. Pokiaľ sa zaraďujete k milovníkom príťažlivých plážových scenérií juhovýchodnej Ázie (resp. Indočíny), istotne nezostanete spanilou krásou Phu Quoc sklamaní.

0