VLetenky

Vietnamský ostrov Phu Quoc s Emirates od 606 EUR

Phú Quốc
Idylický vietnamský tropický „ostrovček“ Phu Quoc na juhozápade (foto: allphotobangkok/Pixabay/CC0)

Na prehliadku („bezvízového“) juhovietnamského súostrovia Phu Quoc (na konci hlavnej sezóny) vábi ponuka leteckej spoločnosti Emirates v spolupráci s partnermi (s odletom z Bratislavy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na ostrov Phu Quoc (v oblasti južného Vietnamu) sa predávajú za 606 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 08.02.-01.04. a 11.04.-30.06.2020, min. dobu pobytu 5 dní, max. dobu pobytu 4 mesiace a predaj do 29. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť predaja:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve najmä (s odletom) v čase od marca do júna 2020.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z Bratislavy (BTS) dňa 4. marca a návrat z Phu Quoc (PQC) dňa 20. marca 2020.

Rezervácia letenky:
Bratislava – Phu Quoc za 606 EUR (04.03.-20.03.2020)

BTS-PQC
Bratislava, Slovensko – Phu Quoc, Vietnam (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Súostrovie Phu Quoc

Nádherný tropický ostrov Phu Quoc nájdete na úplnom juhu impresívneho Vietnamu, v geniálnej oblasti majestátneho Thajského zálivu v relatívne neveľkej vzdialenosti od hranice so susednou Kambodžou. Ak sa zaraďujete k milovníkom príťažlivých plážových scenérií juhovýchodnej Ázie (resp. Indočíny), istotne nezostanete spanilou krásou Phu Quoc sklamaní.

0