VLetenky

Vietnamský ostrov Phu Quoc s Emirates od 539 EUR

Phú Quốc
Idylický vietnamský tropický “ostrovček” Phu Quoc na juhozápade (foto: Com Chay CB/Flickr/CC BY 2.0)

Na návštevu juhovietnamského súostrovia Phu Quoc (aj v priebehu vianočných sviatkov) vábi ponuka leteckej spoločnosti Emirates v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na ostrov Phu Quoc v oblasti južného Vietnamu sa dajú kúpiť za 539 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 22.11.-14.12.2017 a 09.01.-30.06.2018, min. dobu pobytu 5 dni, max. dobu pobytu 4 mesiace a predaj do 30. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť predaja:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým počas platnosti zimného letového poriadku.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. byť odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 12. decembra a návrat z vietnamského Phu Quoc (PQC) dňa 28. decembra 2017.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Phu Quoc za 539 EUR (12.12.-28.12.2017)

Súostrovie Phu Quoc

Prekrásny tropický ostrov Phu Quoc nájdete na úplnom juhu pôsobivého Vietnamu, vo fenomenálnej oblasti impozantného Thajského zálivu v pomerne neveľkej vzdialenosti od hranice so susednou Kambodžou. Ak sa radíte k milovníkom pôvabných plážových scenérií juhovýchodnej Ázie (resp. Indočíny), určite neostanete spanilou krásou Phu Quoc sklamaní.

0