VLetenky

Vietnamský ostrov Con Dao s Vietnam Airlines od 536 EUR

Con Dao
Tropický ostrov Con Son (Con Dao) v južnej časti Vietnamu (foto: Paul Arps/Flickr/CC BY 2.0)

Vietnamské tropické súostrovie Con Dao máte príležitosť navštíviť (aj v rámci vianočných sviatkov) vďaka ponuke spoločnosti Vietnam Airlines (Sky Team) a partnerov (s odletom z Poľska).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na juhovietnamský ostrov Con Son (v ostrovnej skupinke Con Dao) kúpite za 2288 PLN (alebo v prepočte cca 536 EUR) s odletom z Varšavy.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 07.06.-07.07. a 07.08.-18.12.2019, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 30. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od konca októbra do polovice decembra 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z poľskej Varšavy (WAW) dňa 12. decembra a návrat z vietnamského Con Dao (VCS) dňa 27. decembra 2019.

Rezervácia letenky:
Varšava – Con Dao za 2288 PLN / 536 EUR (12.12.-27.12.2019)

WAW-VCS
Varšava, Poľsko – Con Dao, Vietnam (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Doprava do Poľska

Variánt ekonomickej dopravy do poľskej metropoly bude viac, máte šancu vyskúšať služby autobusového dopravcu Flixbus / PolskiBus na linke Bratislava – Katovice – Varšava, alebo využiť lety ultra low cost carriers (Wizz Air) na trase Viedeň – Varšava.

Súostrovie Con Dao (Vietnam)

Vietnamskú ostrovnú skupinu Con Dao vytvára šesťnásť prekrásnych tropických “ostrovčekov”. Con Dao nájdete na úplnom juhu krajiny, v oblasti Juhočínskeho mora – v relatívne neveľkej vzdialenosti od pobrežia juhovýchodného Vietnamu. Letisko “Con Dao Airport” (VCS) Vás čaká na hlavnom ostrove Con Son (spojenie s pevninou zaisťuje i menej frekventovaná lodná doprava do Vung Tao).

Ak sa zaraďujete k milovníkom plážových scenérií i zázračného farebného sveta pod morskou hladinou, istotne si na Con Dao prídete na svoje. Bohaté prírodné poklady tohto atraktívneho súostrovia sú chránené v rovnomennom národnom parku pod názvom “Con Dao National Park. Sklamaní nezostanú ani priaznivci (nielen vojenskej) histórie.

0

Add a Comment