VLetenky

Vietnamský Nha Trang s China Southern Airlines od 537 EUR

Nha Trang
Nesmierne fotogenické plážové scenérie Nha Trang (foto: ntt/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Ak sa chcete pri návšteve Vietnamu vyhnúť hektickejším veľkomestám ako Ho Chi Minh City či Hanoj a rovno zamieriť ku grandióznym plážam, mohla by Vám padnúť vhod ponuka spoločnosti China Southern Airlines v spolupráci s partnermi z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky do juhovietnamského prímorského letoviska Nha Trang sa predávajú za 537 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 23.10.-09.12.2015 a 11.01.-31.03.2016, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 30. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek za najnižšiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletmi) v priebehu novembra 2015 a za relatívne neveľký príplatok aj počas prvého kvartálu roku 2016.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Vietnamu môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 9. novembra a návrat z vietnamského mesta Nha Trang (CXR) dňa 23. novembra 2015.

Rezervácia letenky:
Praha – Nha Trang za 537 EUR (09.11.-23.11.2015)
Praha – Nha Trang za 570 EUR (rezervácia v NJ)
Praha – Nha Trang za 570 EUR (rezervácia v SJ)
Praha – Nha Trang za 15556 CZK (rezervácia v ČJ)

Vietnam

Famózny 90-miliónový Vietnam Vás čaká v regióne Indočíny na území s veľkosťou vyše 331 tisíc km², čo predstavuje takmer trikrát väčšiu plochu ako rozloha bývalého Československa. Na západe hraničí s Kambodžou a Laosom, severnú hranicu zdiaľa s Čínou, východ tvoria brehy Juhočínskeho mora a juh obmývajú vody Thajského zálivu (s celkovou dĺžkou pobrežia do 3500 km).

Južná partia Vietnamu

Pulzujúce 7,5-miliónové Ho Chi Minh City, administratívno-politické centrum vietnamského juhu, bolo v minulosti nazývané Saigon (do roku 1976). Na juhu tohto pôsobivého štátu v juhovýchodnej Ázii naďabíte na príjemné pláže Juhočínskeho mora v Nha Trang či Phan Thiet. Prekvapia i pohodové tropické ostrovy Con Dao a Phu Quoc na úplnom juhu Vietnamu.

Vietnamský sever

Rušný 6,5-miliónový Hanoj, hlavné mesto Vietnamu, Vás očakáva v severnej časti krajiny. Istotne si dožičte výlet do oblasti pomerne neveľmi vzdialeného prístavného mesta Hai Phong. Tu nájdete fantastický krasový región Ha Long Bay, vytváraný zo skoro 2000 ostrovčekov, z ktorých väčšina vystupuje ostro z morskej hladiny vo forme bizarných vápencových brál. Smerom na juh od Hanoja narazíte na pozoruhodný Vinh s celkom impresívnymi plážovými scenériami.

0