VLetenky

Vietnamský Nha Trang s China Southern Airlines od 380 EUR

Nha Trang
Fotogenické plážové scenérie Nha Trang v centrálnom Vietname (foto: J Y White/Flickr/CC BY 2.0)

Pokiaľ sa chcete pri návšteve Vietnamu vyhnúť hektickejším veľkomestám ako Ho Chi Minh City či Hanoj a rovno zamieriť ku grandióznym plážam, mohol by sa Vám hodiť tarif spoločnosti China Southern Airlines v spolupráci s partnermi z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhovietnamského prímorského letoviska Nha Trang sa predávajú za 380 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 11.05.-24.05. a 30.05.-30.06.2017, min. dobu pobytu 6 dní/sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 14 dní a predaj do 18. mája (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu mája 2017.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Vietnamu nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 23. mája a návrat z vietnamského mesta Nha Trang (CXR) dňa 6. júna 2017.

Rezervácia letenky:
Praha – Nha Trang za 380 EUR (23.05.-06.06.2017)

Vietnam

Znamenitý 90-miliónový Vietnam Vás očakáva v regióne Indočíny na území s veľkosťou viac ako 331 tisíc km², čo predstavuje skoro trikrát väčšiu plochu ako rozloha bývalého Československa. Na západe hraničí s Kambodžou a Laosom, severnú hranicu si delí s Čínou, východ vytvárajú brehy Juhočínskeho mora a juh obmývajú vody Thajského zálivu (s celkovou dĺžkou pobrežia do 3500 km).

Južná časť Vietnamu

Rušné 7,5-miliónové Ho Chi Minh City, administratívno-politické centrum vietnamského juhu, bolo v minulosti nazývané Saigon (do roku 1976). Na juhu tohto impresívneho štátu v juhovýchodnej Ázii natrafíte na pohodové pláže Juhočínskeho mora v Nha Trang či Phan Thiet. Prekvapia aj príjemné tropické ostrovy Con Dao a Phu Quoc na úplnom juhu Vietnamu.

Vietnamský sever

Pulzujúci 6,5-miliónový Hanoj, hlavné mesto Vietnamu, Vás čaká v severnej časti partii. Určite si doprajte výlet do oblasti relatívne neveľmi vzdialeného prístavného mesta Hai Phong. Tu nájdete fascinujúci krasový región Ha Long Bay, tvorený z takmer 2000 ostrovčekov, z ktorých väčšina vystupuje ostro z morskej hladiny vo forme bizarných vápencových brál. Smerom na juh od Hanoja naďabíte na pozoruhodný Vinh s vcelku pôsobivými plážovými scenériami.

0