VLetenky

Vietnamský Ha Long Bay s Qatar Airways od 517 EUR

Halong Bay
Fotogenický vietnamský krasový región Ha Long Bay na severe (foto: Thinh La/Pixabay/CC0)

Severovietnamský záliv Ha Long Bay má čo ponúknuť v každom ročnom období a k jeho návšteve zvádza ponuka spoločnosti Qatar Airways (Oneworld) v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do vietnamského mesta Haiphong (v blízkosti Ha Long Bay) sa predávajú za 517 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 04.10.-16.12.2019, 06.01.-19.01., 04.02.-10.04. a 21.04.-27.06.2020, min. dobu pobytu 4 dni, max. dobu pobytu 2 mesiace a predaj do 31. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky ku Halong Bay nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 29. októbra a návrat z vietnamského Haiphong (HPH) dňa 13. novembra 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Haiphong za 517 EUR (29.10.-13.11.2019)

VIE-HPH
Viedeň, Rakúsko – Haiphong, Vietnam (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Vietnam

Znamenitý 90-miliónový Vietnam Vás očakáva v regióne Indočíny na území s veľkosťou viac ako 331 tisíc km², čo predstavuje skoro trikrát väčšiu plochu ako rozloha bývalého Československa. Na západe hraničí s Kambodžou a Laosom, severnú hranicu si delí s Čínou, východ vytvárajú brehy Juhočínskeho mora a juh obmývajú vody Thajského zálivu (s celkovou dĺžkou pobrežia do 3500 km).

Južná časť Vietnamu

Rušné 7,5-miliónové Ho Chi Minh City, administratívno-politické centrum vietnamského juhu, bolo v minulosti nazývané Saigon (do roku 1976). Na juhu tohto impresívneho štátu v juhovýchodnej Ázii natrafíte na pohodové pláže Juhočínskeho mora v Nha Trang či Phan Thiet. Prekvapia i príjemné tropické ostrovy Con Dao a Phu Quoc na úplnom juhu Vietnamu.

Vietnamský sever

Pulzujúci 6,5-miliónový Hanoj, hlavné mesto Vietnamu, Vás čaká v severnej partii krajiny. Určite si doprajte výlet do oblasti relatívne neveľmi vzdialeného prístavného mesta Hai Phong. V týchto miestach nájdete fascinujúci krasový región Ha Long Bay, tvorený zo skoro 2000 ostrovčekov, z ktorých väčšina vystupuje ostro z morskej hladiny vo forme bizarných vápencových brál. Smerom na juh od Hanoja natrafíte na pozoruhodný Vinh s vcelku pôsobivými plážovými scenériami.

0