VLetenky

Vietnam s Turkish Airlines od 447 EUR

Phu Quoc
Idylický vietnamský tropický “ostrovček” Phu Quoc na juhozápade (foto: allphotobangkok/Pixabay/CC0)

Na návštevu ázijského Vietnamu láka ponuka leteckej spoločnosti Turkish Airlines zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhovietnamského veľkomesta Ho Chi Minh City sú v predaji za 447 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 03.03.-01.07. a 02.08.-30.11.2021, min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 3. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od mája do decembra 2021.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Vietnamu môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 25. júna a návrat z Ho Chi Minh City (SGN) dňa 9. júla 2021.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Ho Chi Minh City za 447 EUR (25.06.-09.07.2021)

VIE-SGN
Viedeň, Rakúsko – Ho Chi Minh City, Vietnam (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Vietnam

Famózny 90-miliónový Vietnam Vás čaká v regióne Indočíny na území s veľkosťou vyše 331 tisíc km², čo predstavuje takmer trikrát väčšiu plochu ako rozloha bývalého Československa. Na západe hraničí s Kambodžou a Laosom, severnú hranicu zdieľa s Čínou, východ tvoria brehy Juhočínskeho mora a juh obmývajú vody Thajského zálivu (s celkovou dĺžkou pobrežia do 3500 km).

Južná partia Vietnamu

Pulzujúce 7,5-miliónové Ho Chi Minh City, administratívno-politické centrum vietnamského juhu, bolo v minulosti nazývané Saigon (do roku 1976). Na juhu tohto pôsobivého štátu v juhovýchodnej Ázii naďabíte na príjemné pláže Juhočínskeho mora v Nha Trang či Phan Thiet. Prekvapia aj pohodové tropické ostrovy Con Dao a Phu Quoc na úplnom juhu Vietnamu.

Vietnamský sever

Rušný 6,5-miliónový Hanoj, hlavné mesto Vietnamu, Vás očakáva v severnej časti krajiny. Istotne si dožičte výlet do oblasti relatívne neveľmi vzdialeného prístavného mesta Hai Phong. V týchto miestach nájdete fantastický krasový región Ha Long Bay, tvorený z takmer 2000 ostrovčekov, z ktorých väčšina vystupuje ostro z morskej hladiny v podobe bizarných vápencových brál. Smerom na juh od Hanoja narazíte na pozoruhodný Vinh s celkom impresívnymi plážovými scenériami.

0