VLetenky

Vietnam s Turkish Airlines od 426 EUR

Danang
Plážové scenérie vo vietnamskom meste Danang (foto: Tungnguyen47/Flickr/CC BY-SA 3.0)

Famózny Vietnam má vždy čo ponúknuť a k jeho návšteve vábi ponuka najlepšej európskej leteckej spoločnosti – Turkish Airlines zo Star Alliance (s odletom zo slovenských Košíc).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do vietnamského hlavného mesta Hanoj (Hanoi) sa predávajú za 426 EUR s odletom zo spomínaného košického leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 24.02.-19.12.2017 a 03.01.-31.03.2018, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 11. apríla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od polovice apríla do polovice júna, od konca augusta do začiatku decembra 2017 a od polovice januára do začiatku februára 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Vietnamu nech poslúži odlet z Košíc (KSC) dňa 30. apríla a návrat z vietnamského Hanoja (HAN) dňa 11. mája 2017.

Rezervácia letenky:
Košice – Hanoj za 426 EUR (30.04.-11.05.2017)
Košice – Hanoj za 12010 CZK (rezervácia v ČJ)

Vietnam

Znamenitý 90-miliónový Vietnam Vás očakáva v regióne Indočíny na území s veľkosťou viac ako 331 tisíc km², čo predstavuje skoro trikrát väčšiu plochu ako rozloha bývalého Československa. Na západe hraničí s Kambodžou a Laosom, severnú hranicu si delí s Čínou, východ vytvárajú brehy Juhočínskeho mora a juh obmývajú vody Thajského zálivu (s celkovou dĺžkou pobrežia do 3500 km).

Južná časť Vietnamu

Rušné 7,5-miliónové Ho Chi Minh City, administratívno-politické centrum vietnamského juhu, bolo v minulosti nazývané Saigon (do roku 1976). Na juhu tohto impresívneho štátu v juhovýchodnej Ázii natrafíte na pohodové pláže Juhočínskeho mora v Nha Trang či Phan Thiet. Prekvapia i príjemné tropické ostrovy Con Dao a Phu Quoc na úplnom juhu Vietnamu.

Vietnamský sever

Pulzujúci 6,5-miliónový Hanoj, hlavné mesto Vietnamu, Vás čaká v severnej partii krajiny. Určite si doprajte výlet do oblasti pomerne neveľmi vzdialeného prístavného mesta Hai Phong. Tu nájdete fascinujúci krasový región Ha Long Bay, tvorený z takmer 2000 ostrovčekov, z ktorých väčšina vystupuje ostro z morskej hladiny vo forme bizarných vápencových brál. Smerom na juh od Hanoja naďabíte na pozoruhodný Vinh s celkom pôsobivými plážovými scenériami.

0