VLetenky

Vietnam s Turkish Airlines od 399 EUR

Nha Trang
Plážové scenérie v okolí vietnamského mesta Nha Trang (foto: vtoanstar/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na návštevu ázijského Vietnamu (aj na začiatku hlavnej sezóny) vábi ponuka najlepšej európskej leteckej spoločnosti (podľa Skytrax), Turkish Airlines zo Star Alliance (s odletom z Košíc).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhovietnamského veľkomesta Ho Chi Minh City sa predávajú za 399 EUR s odletom zo spomínaného košického leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety do 15. decembra 2018, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 7. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od konca augusta do začiatku decembra 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Vietnamu nech poslúži odlet z Košíc (KSC) dňa 31. októbra a návrat z vietnamského Ho Chi Minh City (SGN) dňa 15. novembra 2018.

Rezervácia letenky:
Košice – Ho Chi Minh City za 399 EUR (31.10.-15.11.2018)

Vietnam

Famózny 90-miliónový Vietnam Vás čaká v regióne Indočíny na území s veľkosťou vyše 331 tisíc km², čo predstavuje takmer trikrát väčšiu plochu ako rozloha bývalého Československa. Na západe hraničí s Kambodžou a Laosom, severnú hranicu zdieľa s Čínou, východ tvoria brehy Juhočínskeho mora a juh obmývajú vody Thajského zálivu (s celkovou dĺžkou pobrežia do 3500 km).

Južná partia Vietnamu

Pulzujúce 7,5-miliónové Ho Chi Minh City, administratívno-politické centrum vietnamského juhu, bolo v minulosti nazývané Saigon (do roku 1976). Na juhu tohto pôsobivého štátu v juhovýchodnej Ázii naďabíte na príjemné pláže Juhočínskeho mora v Nha Trang či Phan Thiet. Prekvapia aj pohodové tropické ostrovy Con Dao a Phu Quoc na úplnom juhu Vietnamu.

Vietnamský sever

Rušný 6,5-miliónový Hanoj, hlavné mesto Vietnamu, Vás čaká v severnej časti krajiny. Istotne si dožičte výlet do oblasti relatívne neveľmi vzdialeného prístavného mesta Hai Phong. Tu nájdete fantastický krasový región Ha Long Bay, vytvorený zo skoro 2000 ostrovčekov, z ktorých väčšina vystupuje ostro z morskej hladiny vo forme bizarných vápencových brál. Smerom na juh od Hanoja natrafíte na pozoruhodný Vinh s vcelku impresívnymi plážovými scenériami.

0