VLetenky

Vietnam s LOT Polish Airlines od 430 EUR

Nha Trang
Plážová pohoda v miestnej lokalite Nha Trang (foto: STEPHEN J MASON PHOTOGRAPHY/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na návštevu ázijského Vietnamu (v úvode hlavnej sezóny) máte možnosť vyraziť v rámci last minute ponuky priamych charterovým letov spoločnosti LOT Polish Airlines z Poľska.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Vietnamu sú k dispozícii za 1849 PLN (cca 430 EUR) s odletom z Varšavy (WAW) dňa 4. novembra (nedeľa) a návratom z Ho Chi Minh City (SGN) o 12 dní neskôr, t.j. dňa 16. novembra 2018 (piatok) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Varšava – Ho Chi Minh City za 1849 PLN / 438 EUR (04.11.-16.11.2018 / nedeľa – piatok)
Pozn.: priamy let s odbavenou batožinou

WAW-SGN
Varšava, Poľsko – Ho Chi Minh City, Vietnam (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Vietnam

Famózny 90-miliónový Vietnam Vás čaká v regióne Indočíny na území s veľkosťou vyše 331 tisíc km², čo predstavuje takmer trikrát väčšiu plochu ako rozloha bývalého Československa. Na západe hraničí s Kambodžou a Laosom, severnú hranicu zdieľa s Čínou, východ tvoria brehy Juhočínskeho mora a juh obmývajú vody Thajského zálivu (s celkovou dĺžkou pobrežia do 3500 km).

Južná partia Vietnamu

Pulzujúce 7,5-miliónové Ho Chi Minh City, administratívno-politické centrum vietnamského juhu, bolo v minulosti nazývané Saigon (do roku 1976). Na juhu tohto pôsobivého štátu v juhovýchodnej Ázii naďabíte na príjemné pláže Juhočínskeho mora v Nha Trang či Phan Thiet. Prekvapia aj pohodové tropické ostrovy Con Dao a Phu Quoc na úplnom juhu Vietnamu.

Vietnamský sever

Rušný 6,5-miliónový Hanoj, hlavné mesto Vietnamu, Vás očakáva v severnej časti krajiny. Istotne si dožičte výlet do oblasti pomerne neveľmi vzdialeného prístavného mesta Hai Phong. Tu nájdete fascinujúci krasový región Ha Long Bay, vytvorený z takmer 2000 ostrovčekov, z ktorých väčšina vystupuje ostro z morskej hladiny vo forme bizarných vápencových brál. Smerom na juh od Hanoja natrafíte na pozoruhodný Vinh s celkom impresívnymi plážovými scenériami.

0