VLetenky

Vietnam s Etihad Airways od 439 EUR

Phú Quốc
Šarmantný vietnamský tropický ostrov Phu Quoc na juhozápade (foto: Stefan/Flickr/CC BY 2.0)

Znamenitý Vietnam má čo ponúknuť v každom ročnom čase a k jeho návšteve láka pútavá ponuka leteckej spoločnosti Etihad Airways (s odletom z Budapešti).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do Ho Chi Minh City sú v predaji za 138700 HUF (alebo v prepočte cca 439 EUR) s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu pri uplatnení kupónu “JUNE40” umožňujúceho zľavu 40% z “base fare” na doleuvedenom odkaze na rezerváciu do 20. mája.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky v kombinácii s uplatneným promokódom určujú odlety v období od 5. júna do 20. júna 2016 (s ukončením ciest do 3. júla 2016), min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu vyplývajúcu z podmienok kupónu a predaj do 20. mája (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

(Zľavový kupón “JUNE40” sa zadáva na začiatku rezervačného procesu po zadaní trasy a termínu do políčka “Promotion Code” v spodnej časti rezervačného formulára.)

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas júna 2016.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Vietnamu nech poslúži odlet z Budapešti (BUD) dňa 8. júna a návrat z Ho Chi Minh City (SGN) dňa 23. júna 2016.

Rezervácia letenky (cena s promokódom “JUNE40”):
Budapešť – Ho Chi Minh City za 138700 HUF (08.06.-23.06.2016 / manuálne zadanie)

Vietnam

Famózny 90-miliónový Vietnam Vás čaká v regióne Indočíny na území s veľkosťou vyše 331 tisíc km², čo predstavuje takmer trikrát väčšiu plochu ako rozloha bývalého Československa. Na západe hraničí s Kambodžou a Laosom, severnú hranicu zdieľa s Čínou, východ tvoria brehy Juhočínskeho mora a juh obmývajú vody Thajského zálivu (s celkovou dĺžkou pobrežia do 3500 km).

Južná partia Vietnamu

Pulzujúce 7,5-miliónové Ho Chi Minh City, administratívno-politické centrum vietnamského juhu, bolo v minulosti nazývané Saigon (do roku 1976). Na juhu tohto pôsobivého štátu v juhovýchodnej Ázii naďabíte na príjemné pláže Juhočínskeho mora v Nha Trang či Phan Thiet. Prekvapia aj pohodové tropické ostrovy Con Dao a Phu Quoc na úplnom juhu Vietnamu.

Vietnamský sever

Rušný 6,5-miliónový Hanoj, hlavné mesto Vietnamu, Vás očakáva v severnej časti krajiny. Istotne si dožičte výlet do oblasti pomerne neveľmi vzdialeného prístavného mesta Hai Phong. Tu nájdete fantastický krasový región Ha Long Bay, vytváraný z takmer 2000 ostrovčekov, z ktorých väčšina vystupuje ostro z morskej hladiny vo forme bizarných vápencových brál. Smerom na juh od Hanoja natrafíte na pozoruhodný Vinh s celkom impresívnymi plážovými scenériami.

0