VLetenky

Vietnam s Etihad Airways od 428 EUR

Phú Quốc
Grandiózny vietnamský tropický ostrov Phu Quoc na juhozápade (foto: Stefan/Flickr/CC BY 2.0)

Famózny Vietnam má čo ponúknuť v každom ročnom období a k jeho návšteve zvádza lákavá ponuka leteckej spoločnosti Etihad Airways v spolupráci s dcérskymi Niki/Air Berlin (s odletom z Viedne).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do juhovietnamského veľkomesta Ho Chi Minh City sa dajú kúpiť za 428 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 01.09.-14.12.2016, 25.12.2016.-06.04.2017 a 16.04.-31.05.2017, min. dobu pobytu 7 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 31. júla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve v priebehu uvedeného času platnosti tarifu (s výnimkou “zimných” a veľkonočných sviatkov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Vietnamu môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 7. septembra a návrat z Ho Chi Minh City (SGN) dňa 21. septembra 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Ho Chi Minh City za 428 EUR (07.09.-21.09.2016)
Viedeň – Ho Chi Minh City za 11652 CZK (rezervácia v ČJ)

Vietnam

Znamenitý 90-miliónový Vietnam Vás očakáva v regióne Indočíny na území s veľkosťou viac ako 331 tisíc km², čo predstavuje skoro trikrát väčšiu plochu ako rozloha bývalého Československa. Na západe hraničí s Kambodžou a Laosom, severnú hranicu si delí s Čínou, východ vytvárajú brehy Juhočínskeho mora a juh obmývajú vody Thajského zálivu (s celkovou dĺžkou pobrežia do 3500 km).

Južná časť Vietnamu

Rušné 7,5-miliónové Ho Chi Minh City, administratívno-politické centrum vietnamského juhu, bolo v minulosti nazývané Saigon (do roku 1976). Na juhu tohto impresívneho štátu v juhovýchodnej Ázii natrafíte na pohodové pláže Juhočínskeho mora v Nha Trang či Phan Thiet. Prekvapia i príjemné tropické ostrovy Con Dao a Phu Quoc na úplnom juhu Vietnamu.

Vietnamský sever

Pulzujúci 6,5-miliónový Hanoj, hlavné mesto Vietnamu, Vás čaká v severnej partii krajiny. Určite si doprajte výlet do oblasti relatívne neveľmi vzdialeného prístavného mesta Hai Phong. Tu nájdete fascinujúci krasový región Ha Long Bay, tvorený zo skoro 2000 ostrovčekov, z ktorých väčšina vystupuje ostro z morskej hladiny vo forme bizarných vápencových brál. Smerom na juh od Hanoja naďabíte na pozoruhodný Vinh s vcelku pôsobivými plážovými scenériami.

0