VLetenky

Vietnam s Etihad Airways od 419 EUR

Nha Trang
Tropické panorámy v oblasti juhovietnamského mesta Nha Trang (foto: Jane Jean/Flickr/CC BY 2.0)

Znamenitý Vietnam má čo ponúknuť v každom ročnom období a k jeho návšteve vábi ponuka leteckej spoločnosti Etihad Airways v spolupráci s dcérskymi Niki/Air Berlin (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhovietnamského veľkomesta Ho Chi Minh City kúpite za 419 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 1. septembra 2016 do 30. septembra 2017, min. dobu pobytu 7 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 22. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku septembra 2016 do konca júna 2017.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Vietnamu nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 8. decembra a návrat z Ho Chi Minh City (SGN) dňa 29. decembra 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Ho Chi Minh City za 419 EUR (08.12.-29.12.2016)

Vietnam

Famózny 90-miliónový Vietnam Vás čaká v regióne Indočíny na území s veľkosťou vyše 331 tisíc km², čo predstavuje takmer trikrát väčšiu plochu ako rozloha bývalého Československa. Na západe hraničí s Kambodžou a Laosom, severnú hranicu zdieľa s Čínou, východ tvoria brehy Juhočínskeho mora a juh obmývajú vody Thajského zálivu (s celkovou dĺžkou pobrežia do 3500 km).

Južná partia Vietnamu

Pulzujúce 7,5-miliónové Ho Chi Minh City, administratívno-politické centrum vietnamského juhu, bolo v minulosti nazývané Saigon (do roku 1976). Na juhu tohto pôsobivého štátu v juhovýchodnej Ázii naďabíte na príjemné pláže Juhočínskeho mora v Nha Trang či Phan Thiet. Prekvapia aj pohodové tropické ostrovy Con Dao a Phu Quoc na úplnom juhu Vietnamu.

Vietnamský sever

Rušný 6,5-miliónový Hanoj, hlavné mesto Vietnamu, Vás očakáva v severnej časti krajiny. Istotne si dožičte výlet do oblasti pomerne neveľmi vzdialeného prístavného mesta Hai Phong. V týchto miestach nájdete fantastický krasový región Ha Long Bay, vytváraný z takmer 2000 ostrovčekov, z ktorých väčšina vystupuje ostro z morskej hladiny vo forme bizarných vápencových brál. Smerom na juh od Hanoja narazíte na pozoruhodný Vinh s celkom impresívnymi plážovými scenériami.

0