VLetenky

Vietnam s Air France od 438 EUR

Lăng Cô
Plážová pohoda vo vietnamskej lokalite Lăng Cô (foto: Ruoudevn/Wikimedia Commons/CC0)

Na návštevu ázijského Vietnamu sa snaží podnietiť svojou ponukou letecká spoločnosť Air France z aliancie Sky Team (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do vietnamského Ho Chi Minh City sa predávajú za 438 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 21.08.-14.12.2018 a 29.12.2018-31.01.2019., min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 28. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu septembra a októbra 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Vietnamu nech poslúži odlet z Budapešti (BUD) dňa 22. septembra a návrat z Ho Chi Minh City (SGN) dňa 3. októbra 2018.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Ho Chi Minh City za 438 EUR (22.09.-03.10.2018)

BUD-SGN
Budapešť, Maďarsko – Ho Chi Minh City, Vietnam (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Vietnam

Znamenitý 90-miliónový Vietnam Vás očakáva v regióne Indočíny na území s veľkosťou viac ako 331 tisíc km², čo predstavuje skoro trikrát väčšiu plochu ako rozloha bývalého Československa. Na západe hraničí s Kambodžou a Laosom, severnú hranicu si delí s Čínou, východ vytvárajú brehy Juhočínskeho mora a juh obmývajú vody Thajského zálivu (s celkovou dĺžkou pobrežia do 3500 km).

Južná časť Vietnamu

Rušné 7,5-miliónové Ho Chi Minh City, administratívno-politické centrum vietnamského juhu, bolo v minulosti nazývané Saigon (do roku 1976). Na juhu tohto impresívneho štátu v juhovýchodnej Ázii natrafíte na pohodové pláže Juhočínskeho mora v Nha Trang či Phan Thiet. Prekvapia i príjemné tropické ostrovy Con Dao a Phu Quoc na úplnom juhu Vietnamu.

Vietnamský sever

Pulzujúci 6,5-miliónový Hanoj, hlavné mesto Vietnamu, Vás čaká v severnej partii krajiny. Určite si doprajte výlet do oblasti relatívne neveľmi vzdialeného prístavného mesta Hai Phong. Tu nájdete fantastický krasový región Ha Long Bay, tvorený zo skoro 2000 ostrovčekov, z ktorých väčšina vystupuje ostro z morskej hladiny vo forme bizarných vápencových brál. Smerom na juh od Hanoja naďabíte na pozoruhodný Vinh s vcelku pôsobivými plážovými scenériami.

0