VLetenky

Verona s Air Dolomiti za 79 EUR

Ak plánujete zimnú lyžovačku či dlhší pobyt počas zimného obdobia v severnom Taliansku, padnúť vhod by Vám mohla atraktívna ponuka leteniek do Verony s leteckou spoločnosťou Air Dolomiti.

Spiatočné letenky do Verony sa predávajú za 79 EUR s odletom z Viedne. Tarifné podmienky obmedzujú prakticky iba max. dobu pobytu na 12 mesiacov, pričom dostupnosť leteniek za najnižšiu cenu je od decembra do konca marca.

Príkladom rezervácie spiatočnej letenky nech je odlet z Viedne (VIE) dňa 31. decembra 2012 s návratom z Verony (VRN) dňa 6. januára 2013.

Verona, mesto Rómea a Júlie, oplýva bohatou históriou a čarokrásnym okolím. Kúsok od nej sa nachádza nádherné jazero Lago di Garda (najväčšie v Taliansku). Dá sa povedať, že samotná Verona je v prenesenom zmysle akousi bránou do pohoria Dolomity a prevažne nemecky hovoriaceho regiónu Südtirol. Najväčšie mesto a centrum tejto oblasti, Bolzano, je vzdialené viac ako 100 km na sever. O niečo západnejšie leží vychýrené turistické a lyžiarske stredisko Cortina d’Ampezzo s majestátnym masívom Cristallo (3221 m).

Rezervácia letenky: Viedeň – Verona za 79 EUR

0