VLetenky

Varšava s Wizz Air od 20 EUR

Warszawa
Sugestívna varšavská nočná panoráma (foto: Rudy and Peter Skitterians/Pixabay/CC0)

Na výletík (nielen) v priebehu letných prázdnin (aj v rámci “predĺženého víkendu”) možno vyraziť do hlavného mesta Poľska s leteckou spoločnosťou Wizz Air z Bratislavy.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do poľskej metropoly Varšava sa dajú kúpiť za 20 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Uvedená cena platí pre cestovanie s “malou” príručnou batožinou, pričom členovia Wizz Discount Club (WDC) zaplatia v tomto prípade rovnakú sumu.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve hlavne v čase od polovice júla do polovice septembra 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z Bratislavy (BTS) dňa 25. augusta (piatok) s návratom z Varšavy (WAW) dňa 27. augusta 2017 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Bratislava – Varšava za 20 EUR (25.08.-27.08.2017)

Varšava

V takmer dvojmiliónovej Varšave sa istotne v prípade víkendového pobytu nebudete nudiť. Možno ju však poňať aj ako štartovací bod na ďalšie cesty, keďže ceny ubytovania sa pohybujú v relatívne príjemných hladinách. Z (hlavného) varšavského leteckého prístavu (WAW) nájdete množstvo cenovo zaujímavých letov najmä do oblasti Severnej Ameriky a Ázie (nielen s poľským národným dopravcom), ku ktorým sa navyše pridávajú dostupné lety nízkonákladovkami (nielen) po Európe.

0