VLetenky

Vancouver s KLM od 533 EUR

Vancouver
Charakteristická panoráma pacifického mesta Vancouver (foto: Magnus Larsson/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Ak túžite po návšteve (juho)západnej Kanady, mohol by sa Vám hodiť zaujímavý tarif spoločnosti KLM (z aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými aeolíniami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadského veľkomesta Vancouver (v provincii Britská Kolumbia) sa dajú kúpiť za 533 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 30. októbra do 14. decembra 2017, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu novembra 2017.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Britskej Kolumbie nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 7. novembra s návratom z kanadského mesta Vancouver (YVR) dňa 21. novembra 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Vancouver za 533 EUR (07.11.-21.11.2017)

Vancouver a širšie okolie

Pútavý západokanadský Vancouver, magická 600-tisícová metropola provincie Britská Kolumbia (viac ako dva milióny obyvateľov v metropolitnej oblasti), patrí najmä v zimnej dobe k najteplejším miestam Kanady. Počas zimy máte príležitosť si schuti zalyžovať na svahoch neďalekých Skalnatých hôr (Rockies) v preslávenom lyžiarskom stredisku Whistler.

Obdivuhodný Vancouver Island či neskutočný národný park Banff

Ak zamierite na návštevu v teplejšom ročnom období, skúste vynikajúci Vancouver Island (dramatické mestečko Tofino) alebo Southern Gulf Islands, kam docestujete lodnou dopravou s BC Ferries i príjemným vyhliadkovým letom hydroplánmi. Okúzľujúci národný park Banff National Park v kanadských “Rockies” dosiahnete po prekonaní asi 8-hodinovej jazdy.

Americký Seattle

Neveľmi vzdialený 600-tisícový Seattle alias “Jet City” Vás čaká medzi pacifickým výbežkom, zálivom Puget Sound a jazerom Lake Washington. V širšej aglomerácii (hlavne v mestách Redmond a Bellevue) sídlia zvučné mená z oblasti hi-tech a e-commerce (Microsoft, Amazon.com, Expedia, Nintendo, atď.). Seattle sa môže pochváliť vplyvnou hudobnou scénou, na ktorej začínali i vyrastali aj Jimi Hendrix či Ray Charles. Milovníci letectva by nemali obísť legendárnu Boeing Everett Factory, pýšiacu sa titulom najväčšej budovy planéty podľa zastavanej plochy aj obostavaného priestoru.

0