VLetenky

Vancouver s KLM od 523 EUR

Yoho National Park
Emerald Lake v Yoho National Park (foto: Carlos Delgado/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Pokiaľ ste zatúžili po návšteve západnej Kanady, mohla by sa Vám hodiť ponuka Air France-KLM v spolupráci s partnerskými aerolinkami z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadského veľkomesta Vancouver (v provincii Britská Kolumbia) sú v predaji za 523 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od septembra 2016 do júna 2017.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Britskej Kolumbie nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 23. septembra s návratom z kanadského mesta Vancouver (YVR) dňa 3. októbra 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Vancouver za 523 EUR (23.09.-03.10.2016)

Vancouver a širšie okolie

Pútavý západokanadský Vancouver, magická 600-tisícová metropola provincie Britská Kolumbia (viac ako dva milióny obyvateľov v metropolitnej oblasti), patrí najmä v zimnej dobe k najteplejším miestam Kanady. V priebehu zimy máte príležitosť si schuti zalyžovať na svahoch neďalekých Skalnatých hôr (Rockies) v legendárnom lyžiarskom stredisku Whistler.

Obdivuhodný Vancouver Island či neskutočný národný park Banff

Ak zavítate na návštevu v teplejšom ročnom období, skúste vynikajúci Vancouver Island (dramatické mestečko Tofino) alebo Southern Gulf Islands, kam docestujete lodnou dopravou s BC Ferries i príjemným vyhliadkovým letom hydroplánmi. Okúzľujúci národný park Banff National Park v kanadských “Rockies” dosiahnete po prekonaní asi 8-hodinovej jazdy.

Americký Seattle

Neveľmi vzdialený 600-tisícový Seattle alias “Jet City” Vás čaká medzi pacifickým výbežkom, zálivom Puget Sound a jazerom Lake Washington. V širšej aglomerácii (hlavne v mestách Redmond a Bellevue) sídlia zvučné mená z oblasti hi-tech a e-commerce (Microsoft, Amazon.com, Expedia, Nintendo, atď.). Seattle sa môže popýšiť vplyvnou hudobnou scénou, na ktorej začínali i vyrastali aj Jimi Hendrix či Ray Charles. Milovníci letectva by nemali obísť svetoznámu Boeing Everett Factory, hrdiacu sa titulom najväčšej budovy planéty podľa zastavanej plochy i obostavaného priestoru.

0