VLetenky

Vancouver s KLM od 472 EUR

Whistler
Preslávené kanadské lyžiarske stredisko Whistler (foto: Murray Foubister/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Ak túžite po návšteve (juho)západnej Kanady (vo vianočnom čase), mohla by sa Vám hodiť ponuka spoločnosti KLM (z leteckej aliancie Sky Team) v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadského veľkomesta Vancouver (v provincii Britská Kolumbia) kúpite za 472 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety od 14. decembra do 25. decembra 2018, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete vo veľmi obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Britskej Kolumbie môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 17. decembra s návratom z kanadského mesta Vancouver (YVR) dňa 25. decembra 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Vancouver za 472 EUR (17.12.-25.12.2018)

VIE-YVR

Vancouver a širšie okolie

Pútavý západokanadský Vancouver, magická 600-tisícová metropola provincie Britská Kolumbia (viac ako dva milióny obyvateľov v metropolitnej oblasti), patrí najmä v zimnej dobe k najteplejším miestam Kanady. Počas zimy máte príležitosť si schuti zalyžovať na svahoch neďalekých Skalnatých hôr (Rockies) vo svetoznámom lyžiarskom stredisku Whistler.

Grandiózny Vancouver Island či neskutočný národný park Banff

Nielen v teplejšom ročnom období osloví excelentný Vancouver Island (dramatické mestečko Tofino) alebo Southern Gulf Islands, kam doputujete pozemnou (lodnou a autobusovou) dopravou s BC Ferries aj príjemným vyhliadkovým letom hydroplánmi. Okúzľujúci národný park Banff National Park v kanadských “Rockies” dosiahnete po prekonaní asi 8-hodinovej jazdy.

Americký Seattle

Neveľmi vzdialený 600-tisícový Seattle alias “Jet City” Vás čaká medzi pacifickým výbežkom, zálivom Puget Sound a jazerom Lake Washington. V širšej aglomerácii (hlavne v mestách Redmond a Bellevue) sídlia zvučné mená z oblasti hi-tech a e-commerce (Microsoft, Amazon.com, Expedia, Nintendo, atď.). Seattle sa môže pochváliť vplyvnou hudobnou scénou, na ktorej začínali i vyrastali aj Jimi Hendrix či Ray Charles. Milovníci letectva by nemali obísť legendárnu Boeing Everett Factory, pýšiacu sa titulom najväčšej budovy planéty podľa zastavanej plochy aj obostavaného priestoru.

0