VLetenky

Vancouver s KLM od 384 EUR

Yoho NAtional Park
Fotogenické Emerald Lake v sympatickom Yoho National Park (foto: Amit Patel/Flickr/CC BY 2.0)

Aktualizované
Ak ste zatúžili po návšteve západnej Kanady, mohla by Vám padnúť vhod ponuka Air France-KLM v spolupráci s partnerskými aerolíniami z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadského veľkomesta Vancouver (v provincii Britská Kolumbia) sú v predaji za 10395 CZK (alebo cca 384 EUR) s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 01.09.-16.12.2016 a 09.01.-22.03.2017, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 3. augusta (či do aktualizácie tarifu/vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete (v závislosti od zvolenej trasy) v obmedzenom množstve (s odletom) počas uvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Britskej Kolumbie nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 6. októbra s návratom z kanadského mesta Vancouver (YVR) dňa 19. októbra 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Vancouver za 10395 CZK (06.10.-19.10.2016)

Vancouver a širšie okolie

Lákavý západokanadský Vancouver, dramatická 600-tisícová metropola provincie Britská Kolumbia (vyše dva milióny obyvateľov v metropolitnej oblasti), patrí hlavne v zimnej dobe k najteplejším miestam Kanady. Počas zimy máte šancu si schuti zalyžovať na svahoch neďalekých Skalnatých hôr (Rockies) vo svetoznámom lyžiarskom stredisku Whistler.

Grandiózny Vancouver Island či neuveriteľný národný park Banff

Pokiaľ zamierite na návštevu v teplejšom ročnom období, skúste excelentný Vancouver Island (magické mestečko Tofino) alebo Southern Gulf Islands, kam doputujete lodnou dopravou s BC Ferries aj pohodovým vyhliadkovým letom hydroplánmi. Očarujúci národný park Banff National Park v kanadských “Rockies” dosiahnete po prekonaní asi 8-hodinovej jazdy.

Americký Seattle

Neveľmi vzdialený 600-tisícový Seattle alias “Jet City” Vás očakáva medzi pacifickým výbežkom, zálivom Puget Sound a jazerom Lake Washington. V širšej aglomerácii (najmä v mestách Redmond a Bellevue) sídlia zvučné mená z oblasti hi-tech a e-commerce (Microsoft, Amazon.com, Expedia, Nintendo, atď.). Seattle sa môže pochváliť vplyvnou hudobnou scénou, na ktorej začínali a vyrastali aj Jimi Hendrix či Ray Charles. Milovníci letectva by nemali vynechať preslávenú Boeing Everett Factory, pýšiacu sa titulom najväčšej budovy sveta podľa zastavanej plochy aj obostavaného priestoru.

0