VLetenky

Vancouver s KLM od 375 EUR

Whistler
Svetoznáme kanadské lyžiarske stredisko Whistler (foto: Mogodore/Wikimedia ommons/CC BY-SA 3.0)

Ak túžite po návšteve (juho)západnej Kanady (v chladnejšom čase), mohla by Vám padnúť vhod ponuka Air France-KLM (z aliancie Sky Team) v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadského veľkomesta Vancouver (v provincii Britská Kolumbia) kúpite za 375 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 04.11.-14.12 2017 a 29.12.2017-27.03.2018, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 3. júla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku januára do polovice marca 2018.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Britskej Kolumbie nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 2. januára s návratom z kanadského mesta Vancouver (YVR) dňa 16. januára 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Vancouver za 375 EUR (02.01.-16.01.2018)

Vancouver a širšie okolie

Lákavý západokanadský Vancouver, dramatická 600-tisícová metropola provincie Britská Kolumbia (vyše dva milióny obyvateľov v metropolitnej oblasti), patrí hlavne v zimnej dobe k najteplejším miestam Kanady. V priebehu zimy máte šancu si schuti zalyžovať na svahoch neďalekých Skalnatých hôr (Rockies) v legendárnom lyžiarskom stredisku Whistler.

Grandiózny Vancouver Island či neuveriteľný národný park Banff

Pokiaľ zavítate na návštevu v teplejšom ročnom období, skúste výborný Vancouver Island (magické mestečko Tofino) alebo Southern Gulf Islands, kam doputujete lodnou dopravou s BC Ferries i pohodovým vyhliadkovým letom hydroplánmi. Očarujúci národný park Banff National Park v kanadských “Rockies” dosiahnete po prekonaní asi 8-hodinovej jazdy.

Americký Seattle

Neveľmi vzdialený 600-tisícový Seattle alias “Jet City” Vás očakáva medzi pacifickým výbežkom, zálivom Puget Sound a jazerom Lake Washington. V širšej aglomerácii (najmä v mestách Redmond a Bellevue) sídlia zvučné mená z oblasti hi-tech a e-commerce (Microsoft, Amazon.com, Expedia, Nintendo, atď.). Seattle sa môže popýšiť vplyvnou hudobnou scénou, na ktorej začínali aj vyrastali aj Jimi Hendrix či Ray Charles. Milovníci letectva by nemali vynechať preslávenú Boeing Everett Factory, pýšiacu sa titulom najväčšej budovy zemegule podľa zastavanej plochy i obostavaného priestoru.

0