VLetenky

Vancouver s Condor Airlines od 540 EUR

Yoho National Park
Dramatické Emerald Lake v magickom Yoho National Park (foto: Jonathan Mueller/Flickr/CC BY 2.0)

Pokiaľ ste zatúžili po návšteve západokanadskej provincie British Columbia (prípadne i v spojení s prehliadkou výrobných priestorov Boeingu), mohla by Vám padnúť vhod ponuka spoločnosti Condor Airlines (alias Condor Flugdienst) v spolupráci s partnermi (s odletom z Prahy).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadského mesta Vancouver kúpite za 540 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve najmä v priebehu októbra 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie letenky do Britskej Kolumbie nech poslúži odlet z Prahy (PRG) dňa 13. októbra s návratom z kanadského mesta Vancouver (YVR) dňa 23. októbra 2016.

Rezervácia letenky:
Praha – Vancouver za 540 EUR (13.10.-23.10.2016 / manuálne zadanie)

Vancouver a širšie okolie

Lákavý západokanadský Vancouver – pulzujúca 600-tisícová metropola provincie Britská Kolumbia (vyše dva milióny obyvateľov v metropolitnej oblasti), patrí hlavne v zime k najteplejším miestam Kanady – kedy si máte možnosť schuti zalyžovať na svahoch neďalekých Skalnatých hôr (Rockies) v preslávenom lyžiarskom stredisku Whistler.

Kúzelný Vancouver Island či neuveriteľný národný park Banff

Ak zavítate na návštevu v teplejšom ročnom období, skúste vynikajúci Vancouver Island (čarovné mestečko Tofino) alebo Southern Gulf Islands, kam doputujete lodnou dopravou s BC Ferries aj pohodovým vyhliadkovým letom hydroplánmi. Očarujúci národný park Banff National Park v kanadských “Rockies” dosiahnete po prekonaní asi 8-hodinovej jazdy.

Americký Seattle

Neveľmi vzdialený 600-tisícový Seattle alias “Jet City” Vás očakáva medzi pacifickým výbežkom, zálivom Puget Sound a jazerom Lake Washington. V širšej aglomerácii (predovšetkým v mestách Redmond a Bellevue) sídlia veľké mená zo sféry hi-tech a e-commerce (Microsoft, Amazon.com, Expedia, Nintendo, atď.). Seattle sa môže pochváliť vplyvnou hudobnou scénou, na ktorej začínali i vyrastali aj Jimi Hendrix či Ray Charles. Milovníci letectva by nemali obísť legendárnu Boeing Everett Factory, pýšiacu sa titulom najväčšej budovy na svete podľa zastavanej plochy aj obostavaného priestoru.

0